А я казала, що моя доця вчиться в Кракові. Ага, спитаєте до чого тут метелики…

Отже, трохи історії.  Поступила… запропонували нам супер умови в новенькій квартирі  одної “милої” панянки…. Почалося навчання, студентське життя і все б здавалося має складатися як найкраще, але моя дитина з кожним днем занурювалсь все глибше в депресію… Треба було терміново з цим щось робити і найголовніше зрозуміти причину такого стану. А причина  – дуже “мила” дівчина-сусідка, власниця квартири… Це миле дівча  день за днем психологічно виснажувало мою дитину. Терпець урвався   і я запропонувала  все таки гуртожиток як альтернативу.

Доця з своєю коліжанкою отримали кімнату в гуртожитку, почали обживатись, а головне  – настрій дитини кардинально змінився! Вона  почала дихати на повні груди. Насолоджуватися студентським життям.   І знов – до чого тут метелики????

Так от – студенткам потрібно щось їсти, а їжу треба зберігати в холодильнику. Мої дівки по нету купили в старого поляка холодильника. А коли цей динозавр приїхав (я про холодильник) дівчата  були вражені його зовнішнім виглядом. Та головне –  він працював.

Метеликів багато не буває!!!! І вони зробили чудо. Старий динозавр перетворився на дизайнерську річ,  яка кожного ранку викликає посмішку.

 

 

 

Tags:

This entry was posted on субота, лютого 25, 2017 at 7:12 pm and is filed under Майстеркласи та статті, Цікавинки. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.